Skip to content

Reference od absolvetů

Níže jsou uvedeny reakce absolventů, kteří navštívili kurz nebo jinou akci. Sdílené informace obsahují osobní pocity, případně zdravotní potíže, vše je proto anonymizováno a také kráceno.

Dobrý den Petře,
děkuji za zaslané materiály a taky za celý kurz. Bylo to výborné, celý kurz se mi velmi líbil. Z on-line formy jsem měla trochu obavy, ale vše výborně fungovalo. Přeji klidný podzim, hodně energie a pohody!
Z.W.
Ahoj Petře,
děkuji mnohokrát za kurz v Mašicích, opravdu jsem se cítila skvěle a měla hodně energie, v neděli jsem si chtěla přispat a nešlo to, v šest hodin jsem byla vyspalá.
O.H.
Ahoj Petře,
chtěli bychom ještě jednou poděkovat ... za ten 3. stupeň tento víkend. Pro mě to byl zatím nejlepší seminář, zcela výjimečný, jiný než všechny předchozí…. možná to bylo i těmi lidmi a prostředím, asi hodně lidmi, cítili jsme tam hodně pozitivní energie a podpory.
V.J.
Krásný podvečer Petře,
chtěla jsem Ti poděkovat za úžasný víkendový kurz v Praze. Vím, že je to pokaždé jiné, ale tenhle opravdu stál za to. Určitě to bylo i lidmi, kteří se ptali a bylo vidět jak jdou do hloubky. Odnesla jsem si překvapivě mnoho nového, možná zapomenutého. Hodně mi to pomohlo zase v posunu dál. Včera jsem se jako u vytržení koukala na kostru uvnitř... tak to bylo nepopsatelné a hrozně zajímavé i pro mě, i když obvykle vím a "vidím", tohle bylo skutečně vidět.
S.R.
Dobrý den Petře,
chtěla bych poděkovat za víkendový kurz Qi Gong II. Hodně nových informací, příjemná, klidná atmosféra i přes monitor hodně energie. Pro mě měl kurz vysokou hodnotu. Děkuji.
L.Š.
Ahoj Petře,
díky moc za kurz. Hodně se mi to líbilo a byl jsem překvapený příjemným vnitřním světem, který se mi otevřel. Čekal jsem posun oproti individuálnímu cvičení, ale stejně mě to překvapilo. Včera jsem hned cvičil - pocity by slabší než na kurzu (jak jsi říkal), ale byly.
S.S.

Zanechte nám vaší recenzi