Qigong u moře - CHORVATSKO 2020

13.06.2020 08:00

KDO: Petr Kochlík

KDY: 13.-20.6.2020

KDE: Ostrov Rab, Suha Punta, Eva Sunny Hotel**.  Podrobnosti ke stažení v pdf zde. Pláž je kamenitá, vstupy jsou i pomocí schůdků, písčitá pláž a další pláže (nudapláž) v okolí. Na pobřeží rostou krásné, velké borovice, pod nimiž bude probíhat cvičení qigongu a meditace s výhledem na moře, jako v roce 2019. V době pobytu ještě není plná sezona, na místě je klid a méně turistů. Vše, včetně obchůdku u hotelu již však funguje, moře je teplé ke koupání a počasí ideální pro klidnou dovolenou a relax.

CENY: Cena je za 8 dní pouze 7159/osoba, s polopenzí/bez dopravy. V hotelu Eva skvěle vaří, polopenze je včetně nápojů, včetně piva a vína. Doprava autobusem za 2300. Cena cvičení (pouze pro cvičící účastníky) 5000/1,5 hod cvičení 2x denně. Od ledna 2020 se bude cena zájezdu zvyšovat zřejmě každý měsíc o 1 %.

Zúčastnit se mohou i rodinní příslušníci a další necvičící, je zde také možnost ubytování se psem. Na místě jsou také možnosti výletů, plavba lodí nebo celodenní výlet na Plitvická jezera, jedno z nejkrásnějších míst na světě, památka UNESCO, kde se také točil Vinetou. 

Je zde také možnost ubytování v bungalovech, možnosti příplatků za výhled na moře atd. Podrobnosti k ubytování, dopravě a pobytu sdělí paní Marcela Řeháková (m.re@email.cz) u které také probíhá registrace a úhrada zájezdu.

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Informace o cvičení a přihlášení prostřednictvím formuláře zde a na zy-qigong@email.cz, informace o pobytu, rezervace zájezdu atd. u delegátky a zástupkyně CK, Marcely Řehákové, na emailu m.re@email.cz a tel. č. +420 603 480 034 (po 10 hodině).

 

Více zde: https://www.zy-qigong.cz/news/qigong-u-more-chorvatsko-20201/