Profesor Xu Mingtang zúčastnil Pátého všečínského summitu Buddhistické medicíny a Celosvětové konference kung-fu a fyzických cvičení pro posílení zdraví v Shaolinu

10.06.2015 19:37
Ve dnech 30. - 31. 5. 2015 se Mistr Xu Mingtang zúčastnil Pátého všečínského summitu Buddhistické medicíny a Celosvětové konference kung-fu a fyzických cvičení pro posílení zdraví v klášteře Shaolin nedaleko Dengfengu (Čína).

Konference se zúčastnilo více než 500 účastníků z různých zemí. Profesor Xu Mingtang byl prezídiem konference pozván jako čestný host. Na konferenci vystoupil s příspěvkem "Obraz mysli, jako esence Buddhistické medicíny". Prof. Xu Mingtang od představitelů Shaolinského chrámu převzal diplom za zásluhy o rozvoj Image Medicine ("Léčení obrazy mysli") a Buddhistické medicíny. Na závěr byl Mistr Xu představiteli města Dengfeng požádán, aby se zdržel ještě o den déle a vedl veřejnou přednášku pro místní obyvatele, kterých se sešlo kolem 600.
Nyní prof. Xu Mingtang vede jednání s představeným Shaolinské lékárny o vzájemné spolupráci ve vyučování shaolinských mnichů Image Medicine.