Kurz III. stupně pro pokročilé - PRAHA

22.09.2018 09:30

KDO: Petr Kochlík

KDY: 22. - 23. 9. 2018, SO+NE 9:30 - 17:00 hod.

KDE: Modrý klíč o.p.s., Smolkova 2, Praha 4. Přímo v místě konání je možnost přespání (200 Kč za osobu ve spacáku, 250 za osobu v povlečení - podle počtu ubytovaných osob možnost spaní na gauči nebo matraci). Prostory obsahují sociální zařízení - toalety, sprchy.

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes formulář na webu www.zy-qigong.cz nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, čímž získáte i bližší informace o kurzu, ceně a systému slev.

Upozornění: V květnu bude lektor v Číně, s omezenými možnostmi odpovědí na emaily a potvrzování plateb.

 

Kurz  III. stupně je určen absolventům kurzu II. stupně. Třetí stupeň je označován jako cesta k moudrosti. Budeme probírat stav Pauzy, hluboký stav qigongu, který je branou ke spirituálnímu rozvoji a může hluboce změnit náš život a pohled na něj. Samozřejmě se budeme věnovat také posledním dvěma přípravným cvikům a několika cvikům hlavním. Z hlavních cviků lze jmenovat třeba cvik Bi gu shi qi, který umožňuje praktikujícímu být dlouhý čas bez jídla a tím vyčistit jeho tělo a mysl, zbavit se některých onemocnění a dosáhnout hluboké meditace - a samozřejmě také upravit hmotnost:-). Naučíme se i variantu tohoto cviku s omlazujícími účinky. Budeme se věnovat také praxi centrálního kanálu - budeme sjednocovat jing, qi a shen a v neposlední řadě bude aktivovat oblast horního dantienu. Probereme pohled školy Zhong Yuan Qigong na svět a naše místo v něm a také možnosti a cesty seberozvoje.


Více zde: https://www.zy-qigong.cz/news/kurz-iii-stupne-pro-pokrocile-praha/