Kurz II.st. pro mírně pokročilé - PRAHA

26.10.2019 09:30

KDO: Petr Kochlík

KDY: 26.-27.10.2019, SO+NE 9:30 - 17:00 hod.

KDE: DDM Praha 3 - ULITA, Na Balkáně 2866/17a, Praha 3. Cenově výhodné ubytování v docházkové vzdálenosti zde: https://www.hotelvse.cz/universityhotel/.  

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes formulář na webu www.zy-qigong.cz nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, a na základě odeslané nezávazné přihlášky získáte bližší informace o kurzu, ceně a systému slev.

Kurz II. st. je určen pro absolventy kurzu I. stupně. Probereme hlubší stav qigongu, stav Ticha, který nám kromě zlepšení zdraví nabízí prožívání štěstí, bez rušivých myšlenek a emocí. K jeho dosažení nám pomůže zásadní technika dýchání tělem. Budeme se věnovat také jedné technice z Image Medicine - práci se qi světla a zlepšování funkce jednotlivých orgánů podle systému wuxing. Naučíme se dva nové přípravné, cviky, které jsou velmi účinné pro zprůchodnění energetických kanálů a harmonizaci yinu a yangu a tedy i harmonizaci těla a mysli. Druhý stupeň není těžší než první, jen využijeme již známé principy a půjdeme dále a hlouběji.