Kurz I. stupně pro začínající - PRAHA

21.09.2019 09:30

KDO: Petr Kochlík

KDY: 21.-22.9. 2019, SO+NE 9:30 - 17:00 hod.

KDE: DDM Praha 3 - ULITA, Na Balkáně 2866/17a, Praha 3. Cenově výhodné ubytování v docházkové vzdálenosti zde: https://www.hotelvse.cz/universityhotel/.  

INFORMACE a PŘIHLÁŠENÍ: Je třeba se přihlásit přes formulář na webu www.zy-qigong.cz nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, čímž získáte i bližší informace o kurzu, ceně a systému slev.

Účastníci se naučí pracovat se svojí životní energií, naučí se techniky pro odstranění stresu, zvýšení vitality, imunity a dlouhověkosti. Aktivujeme specifické místo v těle, kde lze vytvářet a uchovávat energii. Uvolníme fyzické tělo a naučíme se techniky práce s myslí, které lze využít pro zdraví a seberozvoj. Cvičení má silné harmonizační a ozdravné účinky na tělo i mysl. Lektor má schopnost předávat energii celé skupině i jednotlivcům pro co nejefektivnější výuku a co nejrychlejší výsledky cvičení. Absolvovat kurz I. st. u kvalifikovaného lektora je proto nejlepší způsob, jak začít cvičit vnitřní styl qigongu. Cvičení není fyzicky náročné, lze jej přizpůsobit i nemocným a hendikepovaným. Mnoho cviků lze prakticky nepozorovaně provádět i během pracovního dne. 

Články o některých vyučovanýh cvicích:

Qigong a onkologická onemocnění

Umění stát jako Velký strom