Intenzivní cvičení qigongu, maratón - KOUTY

10.08.2018 16:00

Letní maratón pro všechny praktikující ZY Qigong bez ohledu na pokročilost a také pro Vaše blízké, kteří mohou využít víkend k dokonalé relaxaci i pokud qigong necvičí. Cvičení bude probíhat především venku v přírodě, v případě špatného počasí v přednáškovém sále.
 

KDO: Petr Kochlík

KDY: 10. - 12. 8. 2017, SO+NE (příjezd od pátečního odpoledne, ukončení nedělním obědem, přesný čas bude upřesněn).

KDE: Hotel Luna, Kouty 77, Ledeč nad Sázavou.

Hotel je v centru republiky (poblíž dálnice D1), uprostřed lesů, hned vedle rybníka Homole (možnost rybaření). V hotelu je krytý bazén, vířivka a saunový svět (finská sauna, parní sauna, infrakabina), masáže... Dále kurty na tenis, volejbal..., kulečník, stolní tenis, minigolf, venkovní ohniště s posezením. Okolí je vhodné pro turistiku a cykloturistiku.

UBYTOVÁNÍ: Výběr ze dvou variant ubytování

-hotelový pokoj (2 – 5 lůžek) s koupelnou se sprchou a WC
cena za osobu 639 Kč při více osobách na pokoji (v ceně bohatá bufetová snídaně, jednorázový vstup do hotelového bazénu, parkování a wifi).

-retrochatka (4 lůžka) 150 m od hotelu, se společným sociálním zařízením
cena za osobu 295 Kč (v ceně snídaně, chatky mají vlastní přímotop a wifi). Parkování je možné přímo u chatek). Cena za osobu je stejná i při ne zcela obsazené chatce se 4 lůžky.

STRAVOVÁNÍ: Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Vegetariánské i nevegetariánské obědy a večeře, klasické servírované obědy (polévka a hlavní jídlo) se pohybují od cca 160 Kč, večeře (jen hlavní jídlo) cca 135 Kč.

KURZOVNÉ: 1500 Kč za celý pobyt od pátečního večera do neděle.

PROGRAM: Bude upřesněn.

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Přihlašování probíhá přes formulář na webu www.zy-qigong.cz 

(případně pište na zy-qigong@email.cz.