Skip to content
Drak červený podklad 1,1

Večerní ONLINE Kurz I. stupně pro začínající – každé pondělí

KDY: Od 9.11.2020 do 28.12.2020, každé pondělí 18:30-20:30 hod, tedy 8x 2 hodiny.

KDE: V pohodlí a bezpečí Vašeho domova, nebo kdekoli se připojíte. Bez obav, bez roušek… Škola ZY Qigong patří mezi vyšší úrovně qigongu a tzv. tichý qigong. Tyto cviky nevyžadují žádný nebo jen jednoduchý pohyb a svojí účinností daleko přesahují pohybové formy. Současně lze takto mnohem lépe vyučovat i online, na rozdíl od cviků zahrnujících množství pohybů a tělesných pozic.

Výuka bude probíhat v prostředí aplikace zoom, kterou jednoduše, zdarma stáhnete do svého počítače, tabletu nebo smartphonu z odkazu, který Vám zašlu emailem. Přes zoom se můžeme vidět i slyšet, mohu vás tedy i opravit a reagovat na vaše otázky jako při osobní výuce. Pro dotazy lze využít také chat a to i neveřejně, jen mezi účastníkem a lektorem. Přes obrazovku vám mohu ukázat všechny výukové obrázky a fotografie jako při osobním setkání. A energie? Ano, i tu lze přenášet neomezeně daleko;-). Více si řekneme na kurzu…

PŘIHLÁŠENÍ A INFORMACE: Je třeba se přihlásit přes online formulář níže nebo na e-mailu zy-qigong@email.cz, a na základě odeslané nezávazné přihlášky získáte bližší informace o kurzu, ceně a systému slev.

Sdílet tento příspěvek

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email